Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

TOP 5 vlastností kožených peňaženiek

Kožené peňaženky sú viac ako obyčajné príslušenstvo. Okrem praktického účelu prináša aj dotyk luxusu do vášho každodenného života. A mnoho ďalšieho. Prečo sú také obľúbené a žiadané?

TOP 5 vlastností kožených peňaženiek

Elegancia na prvý pohľad

Kožené peňaženky sú majstrovskými dielami remeselného umenia. Ich príjemný povrch vás očarí už na prvý pohľad a dotyk. Jemná textúra a prírodný vzhľad a jednoduchosť zaručujú, že sa stanú obľúbeným doplnkom vašej garderóby.

Odolnosť a trvanlivosť

Jednou z hlavných vlastností kože je odolnosť. Vďaka tomu bude vaša peňaženka vyzerať skvele aj po niekoľkých rokoch. Pokiaľ ju budete pravidelne krémovať a dobre sa o ňu postaráte, môžete ju raz odkázať aj vašim deťom.

Hodí sa ku všetkému

Kožené peňaženky majú schopnosť ladiť s akýmkoľvek štýlom alebo oblečením. Bez ohľadu na to, či ste vo formálnom oblečení na pracovnej schôdzke, alebo v džínsoch vyrážate za zábavou, kožená peňaženka je vždy správnou voľbou. Jej neutrálny design a kvalitné spracovanie z nej robí doplnok pre každú príležitosť.

Nadčasovosť

Kožená peňaženka nikdy nevyjde z módy. Nepodlieha krátkodobým módnym trendom. Naopak, zreje ako víno a získava charakter aj s prípadnou patinou. Investícia do koženej peňaženky sa vám tak mnohonásobne vráti.

Veľký výber

Na trhu je k dispozícii široký výber kožených peňaženiek, ktoré vyhovejú vašim potrebám a vkusu. Pánske kožené peňaženky a dolárovky väčšinou ponúkajú praktickosť a jednoduchý dizajn. Dámske peňaženky môžu byť zase ozdobnejšie s väčším počtom vreciek. Široký výber vám ale zaistí, že nájdete to, čo hľadáte.

Ak hľadáte peňaženku, ktorá bude nielen praktickým, ale aj vkusným módnym doplnkom, kožená peňaženka je tým pravým výberom. Poobzerajte sa po tej svojej v našom e-shope.