Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Veľkoobchod

Mercucio nájdete už vo viac ako 200 predajniach po celom Slovensku a Čechách. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa obchodníkom snažíme čo najviac uľahčiť život. Jednoduchou a rýchlou registráciou sa predajcovia môžu prihlásiť a doplniť svoj sortiment vo veľkoobchodných cenách.

Nižšie nájdete návod, ako sa zaregistrovať v niekoľkých jednoduchých krokoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

1. Na úvodnej stránke Mercucio kliknite na odkaz Prihlásenie | Registrácia, v hornej časti.

2. Ako nový zákazník kliknite na možnosť Nová registrácia. Ak ste sa už na našej stránke zaregistrovali, vyplňte svoje údaje – email a heslo a zadajte Prihlásiť sa

3. V sekcií novej registrácie vyplňte všetky políčka, ktoré sú označené hviezdičkou. Ak ste maloobchodník a máte záujem vidieť aj ceny pre obchodníkov, je dôležité, aby ste vyplnili aj údaje o firme. Políčka sa zobrazia po zaškrtnutí možnosti Údaje o firme. Tak isto, v prípade, že ste platca dph, treba zaškrtnúť Platca DPH a vyplniť IČ DPH.

4. Kliknite Uložiť.

5. Po úspešnom vyplnení všetkých údajov vám ihneď príde potvrdzovací email, v ktorom stačí kliknúť na link pre dokončenie.

6. Pre dokončenie registrácie je treba zvoliť heslo a kliknúť na možnosť Uložiť.

7. Teraz môžete vidieť a spravovať svoj profil.

8. Zvyčajne do 24 hodín vás prehodíme do zákazníckej skupiny veľkoobchod, v ktorej budete môcť vidieť veľkoobchodné ceny a nakupovať ako firma. Potvrdenie o zmene skupiny vám príde na zadaný email.