Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Veľkoobchod

Mercucio nájdete už vo viac ako 200 predajniach po celom Slovensku a Čechách. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa obchodníkom snažíme čo najviac uľahčiť život. Jednoduchou a rýchlou registráciou sa predajcovia môžu prihlásiť a doplniť svoj sortiment vo veľkoobchodných cenách.

Ako funguje sekcia veľkoobchod na našom eshope?

U nás v Mercucio vieme, že predaj doplnkov môže byť veľmi konkurenčný a náročný, a preto sa snažíme počúvať našich zákazníkov a poskytovať im presne to, čo potrebujú.

Ako veľkoobchod koženej galantérie s viac ako štvrťstoročnou tradíciou sa snažíme neustále inovovať a uľahčovať zákazníkom prístup k našim výrobkom. Aj preto sme si boli viac ako istí, že naše rozhodnutie zaviesť eshop, na ktorom by si mohli objednať zákazníci s maloobchodom, ktorí potrebujú doplniť sortiment a oživiť svoju predajňu, bolo správne. A čo viac, možnosť zakúpiť si výrobok sme dali aj konečným zákazníkom. 

Náš tovar nájdete už vo viac ako 200 predajniach po celom Slovensku a Čechách, a to aj vďaka zrýchlenému procesu objednaním cez eshop. Samozrejme, ako každý predaj, aj veľkoobchodný predaj má svoje podmienky a pravidlá, ako všeobecné obchodné podmienky, a podmienky stanovené našou firmou. V poslednom prípade sme sa rozhodli stanoviť určité podmienky, ktoré majú zabezpečovať hladký a čo najmenej nákladný proces veľkoobchodného predaja:

  • na začiatok je potrebná registrácia (vid. nižšie návod na registráciu), v ktorej uvediete svoje kontaktné údaje

  • prístup k veľkoobchodným cenám bude udelený po telefonickom dohovore
  • aby bol predaj výhodný pre obe strany, objednávka musí byť minimálne v hodnote 90€ s DPH
  • veľkoobchodný odber sa robí výhradne formou dobierky alebo prevodom na bankový účet, čiže platbou vopred
  • pri platbe v hotovosti je udelená zľava 10% (nevzťahuje sa na akciový tovar)
  • pri splnení minimálnej hranice objednanej sumy je poštovné hradené našou firmou

Nižšie nájdete návod, ako sa zaregistrovať v niekoľkých jednoduchých krokoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

1. Na úvodnej stránke Mercucio kliknite na odkaz Prihlásenie | Registrácia, v hornej časti.

2. Ako nový zákazník kliknite na možnosť Nová registrácia. Ak ste sa už na našej stránke zaregistrovali, vyplňte svoje údaje – email a heslo a zadajte Prihlásiť sa

3. V sekcií novej registrácie vyplňte všetky políčka, ktoré sú označené hviezdičkou. Ak ste maloobchodník a máte záujem vidieť aj ceny pre obchodníkov, je dôležité, aby ste vyplnili aj údaje o firme. Políčka sa zobrazia po zaškrtnutí možnosti Údaje o firme. Tak isto, v prípade, že ste platca dph, treba zaškrtnúť Platca DPH a vyplniť IČ DPH.

4. Kliknite Uložiť.

5. Po úspešnom vyplnení všetkých údajov vám ihneď príde potvrdzovací email, v ktorom stačí kliknúť na link pre dokončenie.

6. Pre dokončenie registrácie je treba zvoliť heslo a kliknúť na možnosť Uložiť.

7. Teraz môžete vidieť a spravovať svoj profil.

8. Zvyčajne do 24 hodín vás prehodíme do zákazníckej skupiny veľkoobchod, v ktorej budete môcť vidieť veľkoobchodné ceny a nakupovať ako firma. Potvrdenie o zmene skupiny vám príde na zadaný email.