Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Farba

Materiál

Úprava

Štýl

Farba

Materiál

Úprava

Štýl

Pánske opasky

Pánske kožené opasky majú praktickú funkciu, no nemusí to skončiť iba tam. Ak si vyberiete ten správny, uvidíte ako veľmi sa vzhľad vášho oblečenia zmení. Kožené opasky sú jedným z najdostupnejších kožených doplnkov. V ponuke nájdete rifľové opasky, oblekové opasky a klasické opasky do elegantných nohavíc. Opasky sú v rôznych šírkach od 3 až po 4 cm.  

 
16,00
bez DPH13,33 €
 
16,00
bez DPH13,33 €
 
20,00
bez DPH16,67 €
 
20,00
bez DPH16,67 €
 
24,00
bez DPH20,00 €
 
24,00
bez DPH20,00 €
 
17,00
bez DPH14,17 €
 
28,00
bez DPH23,33 €
 
28,00
bez DPH23,33 €
 
28,00
bez DPH23,33 €

Pánsky kožený opasok 

Opasok do nohavíc je dôležitým doplnkom pánskeho oblečenia. Vkusne zvolený opasok pozdvihne celkový outfit a hovorí o vkuse majiteľa. Pozrite si naše pánske kožené opasky. U nás nájdete pánske opasky k oblekom i opasky na bežné nosenie. 

Rifľové opasky

Rifľové opasky sú neoddeliteľnou súčasťou šatníka každého muža. Práve tomuto typu opaskov sa venuje zvláštna pozornosť, keďže sa používajú takmer každý deň, a preto musia byť obzvlášť pevné a kvalitné. Tento typ opaskov je šírkou prispôsobený putkám v džínsoch, takže aj preto sa nazývajú rifľové opasky. Ak máte radšej elegantnú módu, môžete staviť na koňakovú kožu s lesklou striebornou farbou. V prípade, že sa radi obliekate minimalisticky, určite uprednostnite hladký opasok pred prešitým. Na prázdno neodídu ani muži, ktorí si potrpia na kvalitné opasky z prírodnej kože.

Elegantné opasky

Opasky do elegantných nohavíc sú ďalšou zvláštnou kategóriou u mužov. Elegantné opasky spoznáte podľa toho, že sú tenšie ako rifľové opasky. Zatiaľ čo džínsy sú prispôsobené na opasky široké 4 cm, elegantné nohavice ponúkajú priestor opaskom širokým iba 3 až 3,5 cm. V ponuke nájdete elegantné pánske opasky s plnou prackou, ktoré sú najvhodnejšie do obleku, ale aj opasky s obyčajnou prackou. Okrem toho si môžete vybrať z rôznych farebných variácií, počnúc klasickou čiernou cez štýlovú hnedú až po sýto-modrú.