Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Cena

Farba

Materiál

Úprava

Štýl

Mincovník

Rozmer

Zapínanie

Cena

Farba

Materiál

Úprava

Štýl

Mincovník

Rozmer

Zapínanie

Vzorované peňaženky

Peňaženky, peňaženky, peňaženky! Ak ste sa už poprechádzali po našom kráľovstve a stále ste nenašli to, čo ste hľadali, možno práve táto sekcia Vám s týmto problémom pomôže. V kategórii vzorovaných peňaženiek nájdete personalizované obrázky vyrobené presne na mieru našim zákazníkom. Ste rybár a zháňate peňaženku s motívom, ktorý by o Vás hneď prezradil, že najlepšie relaxujete v tichu pri jazere? Alebo si zakladáte na horoskopoch a nehanbíte sa to každému ukázať? V tom prípade hneď naštartujte koliesko na počítačovej myši a nájdite tú peňaženku, ktorá by bola pre Vás tá pravá orechová.

Peňaženky na mieru

Nenašli ste to, čo ste hľadali? Ešte sa nevzdávajte. Či už chcete potešiť seba alebo niekoho blízkeho peňaženkou s motívom ušitým na mieru, pošlite nám svoj personalizovaný návrh do mailu a my sa postaráme o naozaj originálny darček.

Peňaženky s motívom vo veľkom množstve

Máte obchod s rybárskymi, poľovníckymi, či inými potrebami a chceli by ste rozšíriť svoj sortiment o peňaženky s motívom týchto záľub? Môžete sa registrovať ako veľkoobchodník a nazrieť do nášho cenníku alebo nás môžete kontaktovať priamo a náš milý tím Vás rád prevedie našim veľkoobchodom.