Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Mercucio - kožená galantéria

Pýtate sa, ako sa stane kožená galantéria super koženou galantériou? Na toto neexistuje presná, a hlavne, krátka odpoveď, no z vlastnej skúsenosti Vám povieme, že je to cesta tŕnistá, kľukatá a nikdy nekončiaca. 

Ako mladá ambiciózna firma sme začali v úzkom rodinnom zložení ešte na začiatku dekády, ktorá sa do dejepisných kníh zapísala ako „divoké roky 90te“.Svoje ambície sme preto museli krotiť, pretože hlad po rôznorodých veciach bol po roku 1989 neukojiteľný a podnikateľské prostredie nebezpečné. Avšak, hovorí sa, že všetko zlé je na niečo dobré. Vďaka tejto ére a jej pozostatkom sme si postupne začali uvedomovať, že kvantita vždy pôjde na úkor kvality, a preto sme rok čo rok vylepšovali svoje produkty, až sme sa rozhodli začiatkom nového tisícročia usporiadať neformálnu súťaž v rámci firmy, v ktorej sa rozhodlo o názve našej vlastnej značky. Ako inak, vtedy sme ešte ani netušili, že výsledok tohto mini referenda nás bude sprevádzať ešte ďalších niekoľko desaťročí. Do roku 2010 sme sa so značkou Mercucio z 90% preorientovali na kožený tovar, čo sa výrazne odrazilo na kvalite výrobkov a spokojnosti zákazníkov.

Ako firma sa špecializujeme predovšetkým na veľkoobchod, no s vyvíjajúcou sa dobou sme prešli na online predaj pre veľkoobchodných zákazníkov, ale aj pre konečných zákazníkov. Keďže sme malá rodinná firma, našou obrovskou výhodou je osobné jednanie, rýchle dodanie (väčšinou do 24 až 48 hodín) a nonstop zákaznícká linka. Každým rokom rozširujeme svoje portfólio – peňaženky, opasky, tašky, kabelky a aktovky, o nové módne vychytácky a nové kožené úpravy.

Samozrejme, záleží nám aj na životnom prostredí. Okrem dlhoročnej tradície recyklovania a recyklovaného zberu krabíc od zamestnancov (preto prišla možno práve Vaša objednávka v krabici od topánok 😊), máme rozbehnutých niekoľko ďalších zelených projektov, vďaka ktorým sa nám v najbližších rokoch podarí znížiť objem odpadu na takmer polovicu. Vedenie našej firmy je otvorené dobrým ekologickým nápadom od zamestnancov, ako aj od zákazníkov.

Veľkoobchodný odber

Ak ste obchodník, ktorý vlastní prevádzku alebo eshop a má záujem oživiť svoje portfólio o kožené dámske peňaženky, pánske peňaženky alebo ďalšie kožené výrobky, môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom, alebo sa môžete rovno zaregistrovať a pozrieť si cenník našich produktov. Návod na registráciu nájdete v sekcií veľkoobchod. Okrem bežného veľkoobchodného odberu ponúkame aj peňaženky a kožené crossbody tašky s motívom pre rybárske a poľovnícke obchody, armyshopy a obchody s tématickým tovarom. 

Ak ste reklamná agentúra alebo veľká firma, ktorá hľadá darčekové kožené výrobky vo väčšom množstve, kontaktujte nás a my Vám udelíme prístup do veľkoobchodného cenníka. V ponuke sú embosované alebo laserové motívy podľa Vášho priania, vrátane firemného loga.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Tím Mercucio