Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Sprievodca peňaženkami (časť prvá)

Ako samostatná značka pôsobíme už viac ako 16 rokov, a počas týchto rokov sa nám podarilo vytvoriť ponuku, v ktorej sa nájde takmer každý. Napriek tomu, že sa orientujeme skôr na klasické a o niečo konzervatívnejšie modely, nebojíme sa niekedy priniesť na trh aj bláznivú novinku. Leto roku 2022 bolo v znamení pastelových farieb a zožalo neuveriteľný úspech. Farebné peňaženky sa stali hitom nášho eshopu. Avšak, iba exteriérový dizajn nie je jediný dôvod, prečo sú naše peňaženky obľúbené. Vnútorné členenie hrá tiež dôležitú úlohu, ktorá pomáha zákazníčkam pri výbere vhodnej peňaženky.

Ako sme už spomenuli, Mercucio už minulý rok obdržalo občiansky preukaz a pomaly smeruje k dospelosti. Čo sa týka vnútorného dizajnu, v priebehu týchto rokov sa nám podarilo vyskladať a vyšperkovať ponuku tak, že sa v nej nájde naozaj každý. Chceli by sme vám preto ukázať, z akých možností si môžete vyberať a možno aj pomôcť nájsť peňaženku presne na mieru. Dlhé dámske peňaženky nájdete v štyroch variáciách s niekoľkými podkategóriami:

2311835

Prvou, jednoznačne najpopulárnejšou kategóriou sú peňaženky s koncovým číslom 835. Táto kategória je typická tým, že ponúka pridanú časť na karty, ktorá sa zvyčajne uzatvára na cvok. Toto extra oddelenie pridáva peňaženke až o 5 priehradiek naviac. Vnútorné členenie 835 ponúkame v peňaženkách rôznych dizajnov, napríklad v hladkom dizajne z teľacej kože, z hovädzej kože alebo v peňaženke s kvetinovým vzorom. Podkategóriou tejto variácie je peňaženka s kódom 2311806, ktorá je unikátom.Pridaná časť na karty sa síce tiež uzatvára na patent, no je predĺžený a ponúka o niekoľko priehradiek viac ako jej sesterská kategória 835. Taktiež v nej nájdete o jednu zipsovú priehradku viac.

3911794

Ďalšou, o niečo variabilnejšou kategóriou je kategória 794, z ktorej sú odvodené typy 654850. Všetky tri variácie majú jednoduché zloženie, čo znamená, že po otvorení peňaženky máte hneď prístup ku všetkým priehradkám. Jediným rozdielom je usporiadanie priehradiek a jeho dizajnové rozloženie. Zaujímavosťou kategórie 850 je to, že obsahuje menšie zipsové vrecko na mince vo vnútri a väčšie na zadnej vonkajšej strane. Tieto vnútorné rozloženia nájdete v teľacej, ako aj kozealebo hovädzej koži.

3910643

Predposlednou kategóriou je kategória 643 s podkategóriami 657642. Každá mutácia je zaujímavá svojím originálnym typom mincovníka. Prvá spomenutá kategória má mincovník na cvok, čo je v porovnaní s ostatnými peňaženkami anomália. Najobľúbenejším modelom je 2311803, ktorý sa v ponuke nachádza už niekoľko rokov. Tento typ mincovníka je preferovaný staršími dámami, ktorým vyhovuje flexibilita a prehľadnosť samotného vrecka. Veľkým plusom je aj samotná jednoduchosť peňaženky. Druhá v poradí podskupina obsahuje originálne vrecko na mince, ktoré má kovový rám s patentom na vrchnej časti. Vrecko na mince s takýmto uzatváraním je veľmi špecifické a preto si ho vyberajú hlavne zákazníčky, ktoré s niečím takým už majú skúsenosť. Ostatné zloženie peňaženky je zhodné so všetkými druhmi v tejto skupine. Posledným typom je europeňaženka, ktorá je taktiež veľmi špecifickým kúskom. Vrecko na mince je síce na zips ako aj väčšina v ponuke, no odlišuje sa rozdelením na 8 menších častí. V ponuke nájdete krátke, ale aj dlhé europeňaženky.

3911655

Poslednou kategóriou je kožená peňaženka s koncovým číslom 655. Táto kategória sa odlišuje najmä vonkajším dizajnom, ktorý sa podobá na peračník vďaka zapínaniu po celom obvode. Aj keď sa na prvý pohľad nezdá, peňaženka obsahuje až 14 priehradiek na karty, takže sa nemusíte báť, že je to peňaženka iba na okrasu. V tejto kategórii sme vytvorili aj limitovanú sériu s číslom 3611027, ktorá má o niečo rozdielnejšie zloženie, ako pôvodca tejto skupiny. Peračníkové zapínanie bolo zanechané, no pohrali sme sa trochu s celkovým rozložením.