Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Sprievodca peňaženkami (časť druhá)

Pokračovanie našim sprievodcom ponúkne rýchle vysvetlenie toho, ako sme vyriešili vnútorné členenie pre krátke stredné peňaženky. Krátke a stredné peňaženky sú svojim členením o niečo jednoduchšie a menej prepracované vzhľadom na to, že všeobecne ženy uprednostňujú skôr elegantné dlhé peňaženky. Aj preto medzi týmito peňaženkami nájdete iba zopár stabilných dizajnov a niekoľko limitovaných edícií. 

Stredné peňaženky

Z rady stredných peňaženiek nájdete v ponuke iba dva dizajny, ktoré sú však častokrát kľúčové pri výbere. Peňaženka s koncovým označením 866 má veľmi jednoduchý, no zároveň praktický dizajn. Po otvorení peňaženky máte k dispozícii 13 priehradiek na karty, čo je vzhľadom na menší rozmer peňaženky výhodou. Ďalšou výhodou sú aj dve priehradky na bankovky, ktoré sú pri menších peňaženkách raritou. A práve tu je očividný rozdiel medzi spomínaným modelom a modelom s koncovým označením 824. Okrem toho, že má iba jednu priehradku na bankovky, ktorá je natiahnutá iba do dvoch tretín šírky peňaženky, je očividný rozdiel aj v počte priehradiek. Druhý spomínaný model má o niekoľko priehradiek naviac vďaka pridanému oddeleniu vo vnútri. Je však ťažké s istotou a jednoznačne povedať, ktorý model je lepší, pretože preferencie sa líšia od zákazníčky k zákazníčke.

Krátke peňaženky

823

Pri tejto peňaženke môžeme s istotou povedať, že je najpreferovanejšou krátkou verziou peňaženiek. Model síce rokmi prešiel úpravami, no hlavne z vonkajšej strany. Vnútro sme ponechali s minimálnymi úpravami –jedna priehradka na bankovky, šesť priehradiek na karty a veľký mincovník. Teraz peňaženku nájdete v ponuke v niekoľkých typoch koží a dizajnoch. Nedávnym hitom sa stali krátke peňaženky s kvetinovým vzorom alebo s maľovaným vzorom. V letnom období nezaostávajú ani farebné mäkké kože.

825

Aj keď sa vnútorná podstata tejto peňaženky od jej sesterského modelu 823 príliš nelíši, základným a najočividnejším rozdielom je vypuklý obvod zipsu vrecka na mince, čo úplne mení dojem z peňaženky a robí ho o niečo tvarovateľnejším. Vnútorné rozloženie priehradiek je síce o niečo iné, no ich počet si zachováva. To isté platí aj v prípade jednej priehľadnej priehradky a priehradky na bankovky.

662

Táto dámska kožená peňaženka je unikátom a zároveň stálicou našej ponuky. Napriek tomu, že sme zo začiatku zvažovali urobiť z tohto modelu limitovanú edíciu, nakoniec sme sa vďaka veľmi pozitívnemu ohlasu od zákazníkov rozhodli model zaradiť do ponuky na dlhšie obdobie. Za to vďačí nielen tomu, že je to jediný model s kovovým rámom na mince, ale aj tomu, že sa nám podarilo vnútro navrhnúť tak, aby bolo praktické, priestranné a zároveň, aby si zachovávalo svoj krátky rozmer. Podarilo sa nám dosiahnuť to, že tento model sa chová ako dlhá peňaženka, no s niekoľkými výhodami. Po jej otvorení máte ihneď k dispozícii priehradky na karty, ako aj krátke priehradky na bankovky. Jednu dlhú priehradku na bankovky nájdete na bočnej strane peňaženky. Okrem tohto modelu je v ponuke ešte jedna peňaženka s kovovým rámom, no tu máte na k dispozícií dva mincovníky – mincovník na zips, ako aj oddelený mincovník s kovovým rámom. Peňaženka však patrí medzi dámske kožené peňaženky s limitovaným predajom. Čo sa týka farieb, v ponuke nájdete klasické červené peňaženky s kovovým rámom a, samozrejme, nesmú chýbať ani konzervatívnejšie čierne peňaženky.

509

Posledným stálym modelom našej ponuky je dámska peňaženka na výšku so zapínaním. Tak ako aj pri ostatných produktoch, aj pri tomto sme si rokmi overili, že práve jeho vnútorné rozloženie je dôležité, a preto sme menili iba vonkajší dizajn. Zaujímavosťou tejto peňaženky je veľké vonkajšie vrecko na mince, ktoré je rozdelené na 4 časti a v strede ponúka zipsové vrecko. Okrem toho vo vnútri nájdete tri priehľadné a štyri nepriehľadné priehradky na karty, jednu prepážku na bankovky a univerzálne zipsové vrecko.