Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Peňaženka s euromincovníkom MERCUCIO červená 2311642

Elegantná kožená peňaženka s euromincovníkom rozdeleným na osem sekcií na ukladanie mincí. Vyrobená z teľacej matnej kože.

Kód produktu: 2311642

Značka: Mercucio

Rozmery: 17 cm x 9,5 cm x 3,5 cm

Farba: červená

Materiál: pravá koža (teľacia)

Úprava: CCA

 
24,00
bez DPH 20,00 €

skladom

Kúpiť
+

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Dámska kožená europeňaženka zažila svoje výslnie pred viac ako dekádou. Popularitu získala vďaka netypickému mincovníku, ktorý je prispôsobený eurominciam. Môžete si teda prehľadne rozdeliť všetky mince. Dnes sa už síce neradí medzi najpopulárnejšie, no zato má stále svoju vernú fanúšikovskú základňu, ktorá nedá na europeňaženku dopustiť.

Členenie peňaženky:
- 4 priehradky na karty
- 1 priehľadná priehradka na fotky
- 2 vnútorné univerzálne priehradky
- 1 veľký mincovník na zips s delením na 8 priehradok
- 1 zipsová priehradka
- 1 otvorený priečinok na zadnej strane

Táto peňaženka je vyrobená z pravej kože v úprave CCA (cow calf antique). CCA pochádza z kože teľacej, vďaka čomu získava mäkkú štruktúru a mramorový nepravidelný povrch. Typickou vlastnosťou kože tejto, ale aj iných úprav je jej nepravidelnosť. Každý kúsok kože je originálny a môžu sa na ňom vyskytnúť menšie nedokonalosti, ako napríklad malé škrabance alebo fľaky, ktoré sú však pre kožu, či už zvieraciu alebo aj ľudskú, štandardnou vlastnosťou. Tento typ kože sa najčastejšie používa pre topánky, peňaženky, drahé oblečenie alebo dokonca na viazanie kníh.