Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Moderný a zároveň vintage? Praktický a zároveň štýlový? Aj toto ponúkajú tašky na notebook

Moderná doba so sebou priniesla veľa zmien, a to nielen v osobnom živote každého jedného z nás, ale aj v pracovnom prostredí. Prenosné počítače, alebo takzvané laptopy, sú bežnou súčasťou našich domácností a pomaly si získali svoje miesto aj v kanceláriách a stali sa ich neoddeliteľnou súčasťou.

Ak aj vy patríte do kategórie ľudí, ktorých toto magické elektronické zariadenie živí, určite ste nejeden raz potrebovali vhodnú schránku, v ktorej by ste mohli bezpečne svoj laptop preniesť, či už z domu na pracovisko alebo inam. Presne na takéto účely slúžia tašky na notebook.

Kožené tašky na notebook

Tento typ tašiek sa stáva čoraz obľúbenejší v sekcii pánske tašky. Aj keď mnoho žien stále preferuje štýlové kabelky, nájdu sa aj dámy, ktoré si radšej doprajú koženú tašku na notebook, ktorá stopercentne chráni laptop pred ľahšími nárazmi. A nedajte sa oklamať názvom. Napriek tomu, že je to „iba“ taška na notebook, v našej ponuke nájdete mnoho elegantných modelov vhodných aj pre náročnejšie zákazníčky. Taktiež určite uspokojíme aj zákazníkov milujúcich vintage štýl vďaka brúsenej koži hunter, ktorá pôsobí nielen prírodne a rustikálne, no najmä nefalšovane.

Milujeme praktickosť a štýl

Vnútro každej jednej tašky na notebook je vybavené špeciálne vystlanou priehradkou na notebook. V závislosti od modelu nájdete vo vnútri ďalšie prepážky, zipsové priečinky, priestor na mobil alebo diár, a dokonca aj na perá a ceruzky. Novinkou nášho sortimentu je aj batoh na notebook. Vo vnútri tohto unikátneho kúska nájdete vystlanú priehradku na notebook a mnoho ďalšieho.

Pozrite si našu ponuku tašiek na notebooky MERCUCIO