Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Ako správne nosiť kabelku?

S umením nosiť kabelku súvisí oveľa viac ako len správny výber podľa vášho vkusu. Držanie kabelky môže podčiarknuť krásu vášho outfitu, alebo ju naopak úplne pochovať. V tomto článku sa zameriame na to, akým spôsobom nosiť rôzne druhy kabeliek s eleganciou a gráciou.

Kabelky pre danú príležitosť

Každý typ kabelky má svoj vlastný charakter a je vhodný na konkrétnu príležitosť. Voľba správnej kabelky k danej udalosti je kľúčová. Rozmery, design a dispozícia hrajú zásadnú úlohu a vychádzajú z prostredia, či udalosti, pre ktoré boli navrhnuté. Pri ich nosení to potom ľahko spoznáte. Pokiaľ vás kabelka neobmedzuje v pohybe a cítite sa s ňou nielen pekne, ale aj pohodlne, nosíte jej dobre. Ako teda jednotlivé typy nosiť?

Shopper kabelka

Shopper kabelka je ideálna do práce, na neformálne udalosti a drobné nákupy. Najlepší spôsob, ako ju nosiť, je v ruke. Je dôležité si uvedomiť, že to nie je Frakta z IKEA. Nepreťažujte ju. Nie je na to stavaná av ruke ju potom pohodlne neudržíte. V lepšom prípade ju potom budete ťahať na ramene, čo zničí celkový efekt, v horšom prípade si môžete ublížiť.

Crossbody kabelka

Crossbody kabelky sú perfektné pre večerný ležérny štýl. Ako názov naznačuje, sú určené na nosenie cez rameno, čo vytvára moderný a pohodlný look. Na formálne udalosti voľte menšie rozmery a noste ju cez rameno obrátenú dopredu. Tak je vidieť jej design a neruší jednotnosť vášho outfitu. Väčšinou od nej tiež môžete odpojiť popruhy a nosiť ju ako listovú kabelku.

Listová kabelka

Listové kabelky sú rezervované pre zvláštne spoločenské príležitosti, napríklad plesy či recepcia. Na ich nosenie je ideálne držať ich v podpazuší alebo v ruke, čo dodáva elegantný a výnimočný vzhľad.

Kožená ľadvinka

Kožená ľadvinka je skvelým doplnkom pre aktívny životný štýl. Najvhodnejší spôsob nosenia je cross body. Umožňuje voľnosť pohybu a zároveň je športovejším variantom kabelky. Je ideálnou voľbou pre každodenné outfity, najmä pre tých, ktorí oceňujú kombináciu štýlu a funkčnosti.

Kožený batoh

Užite si praktickosť a štýlový vzhľad. Kožený batôžtek oceníte predovšetkým v lete, kedy skvele doplnia šaty aj nohavice s blúzkou. Poskytne vám pohodlie, ležérnu eleganciu a zároveň moderný vzhľad. Nepleťte si ho ale s krosnou a nesnažte sa ho narvať na prasknutie.

Vyberte si štýlovú kabelku pre každú príležitosť na našom e-shope.