Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

6+1 dôvodov, prečo práve teraz potrebujete novú peňaženku

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, peňaženka je každodennou súčasťou nášho života. Preto si niekedy zabúdame uvedomovať, že táto schránka na "to podstatné" častým používaním postupne chátra. Samozrejme, všetci máme rozdielne mierky na opotrebovanosť, a preto sme sa rozhodli vám pomôcť zistiť, či naozaj potrebujete novú peňaženku veľmi jednoduchým a rýchlym testom.

Ako vyzerá vaša peňaženka?

a) včera som mal/a narodeniny, takže mám novú,

b) ošúchaná, ale to v kabelke/vo vrecku nevidno,

c) ako vykopávka z doby kamennej,

d) moment, niekam mi vypadli priehradky,

e) prosím vás, čo je to peňaženka?!

Ak ste odpovedali b) až e), tu je pár dobrých dôvodov, prečo práve vy potrebujete novú peňaženku.

(Gratulujeme všetkým, ktorí vybrali možnosť a)! Máte šťastie na blízkych či priateľov s dobrými nápadmi.)  

dámska peňaženka Mercucio

1. Aby ste nemuseli nosiť peniaze po vreckách.

Áno, tento dôvod je naozaj základný a týka sa viac pánov ako dám. Dnes už naozaj nie je „in“ hrabať sa vo vreckách a vyťahovať z nich bankovky a mince. Podľa našich dlhoročných skúseností však tento typ „vyťahovačov“ očakáva peňaženku ako darček. Sami si ju nekúpia, pretože by si pokazili imidž, ale ak to spraví napríklad ich drahá polovička, nebudú protestovať. Takže opravujeme, milé dámy, ten prvý dôvod je, aby vaši páni nenosili peniaze po vreckách...

2. Aby ste mali poriadok.

Nie je nič horšie, keď máte v peňaženke všetko nahádzané bez ladu a skladu. Potom neviete rýchlo nájsť zľavovú kartu do obchodu, pretože je v jednej priehradke s fotkami detí a permanentkou do fitka, čo vám dajú pocítiť najmä ľudia vo fronte za vami. 

3. Aby ste si nič nezabudli.

Nemá vaša stará peňaženka toľko „oddelení“, koľko by ste potrebovali? Nemôžete si do nej dať všetko, čo potrebujete? Niet divu, pretože odkedy ste si ju kupovali, tak vám pribudlo veľa dôležitých vecí, ktoré chcete nosiť so sebou. Vyberte si takú, do ktorej vojde všetko a nebude vyzerať ako pumpárska. 

4. Aby ste nič dôležité nestratili.

Nečakajte, kým stratíte niečo dôležité, pretože vám to jednoducho z deravej peňaženky vypadne. A netýka sa to len dokladov, ale samozrejme aj peňazí. Ani predstava nie je príjemná, nieto ešte ak sa to stane. Alebo sa vám to už aj stalo?

5. Aby ste nepokazili dojem.

Ešte lepšie - aby ste urobili dobrý dojem. Platí pre dámy aj pre pánov. Peňaženka by mala ladiť s celkovým oblečením. Nepôjdete predsa na pracovný obed do reštaurácie s klientom nahodený ako sa patrí a vytiahnete peňaženku, ktorá pamätá ešte prvú republiku. V našom eshope pritom nájdete veľký výber peňaženiek ku každému outfitu alebo neutrálnych, ktoré sa hodia ku všetkému.  

6. Aby ste sa odlíšili.

Ak patríte k ľuďom, ktorí sa radi odlišujú, peňaženka je na to ako stvorená. Je to doplnok, ktorý dokáže upútať pozornosť. 

A ten „+1“ dôvod? Aby ste si urobili radosť - peknou, praktickou peňaženkou, ktorá vám „padne presne ruky“, do ktorej sa všetko vojde a za ktorú sa naozaj nemusíte hanbiť...