Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

4 znamenia, že váš partner potrebuje crossbody tašku

Blížia sa Vianoce alebo nebodaj narodeniny vašej polovičky a vy ste ešte stále nenašli ten pravý darček? Nezúfajte, pretože možno práve tento článok vám pomôže taký vymyslieť. Darčeky nemusia byť iba vizuálne atraktívne, ale môžu spĺňať aj praktickú funkciu. O to viac potešia, ak dotyčný na niečo také čakal. V tomto článku prezradíme 4 nenápadné náznaky, vďaka ktorým zistíte, či váš partner je niekto, kto by koženú tašku crossbody pod stromčekom ocenil.

1. Večne prepchaté vrecká

Veľkou výhodou pánskej módy je to, že aj tie najnovšie a najmenej praktické kúsky do pánskeho šatníku prichádzajú s mnohými hlbokými vreckami. Na rozdiel od dámskej módy, ktorá je vreckovo diskriminovaná. Tento fakt však môže byť mužom na škodu, pretože kvôli prebytkovému miestu si ukladajú do nohavíc hádam všetky svoje osobné veci od kľúčov od auta, cez peňaženku a drobné až po bloky zo supermarketu spred dvoch rokov. Takéto nakopenie váhy spôsobuje v lepšom prípade nechcené roztiahnutie látky a v horšom prípade neopraviteľné poškodenie. Nehovoriac o nie príliš atraktívnej estetike, keď muž chodí so štrngajúcimi gučami po bokoch. V takomto prípade určite porozmýšľajte nad kvalitným a priestranným externým úložným priestorom pre vašu polovičku, ktorá zrejme zatiaľ ani netuší o tom, že taška na rameno je super riešením takmer všetkých dier vo vreckách.

2. Ustavične stráca veci

Vyššie opísaní vačkoví fanúšikovia sú známi nielen štrngajúcimi gučami, ale aj tým, že pri vyťahovaní niektorej tej osobnej veci môžu bez povšimnutia vytratiť buď peniaze alebo nebodaj niečo dôležitejšie. Ak sa toto stáva pravidelne, je dobré zamyslieť sa nad alternatívnym riešením. Kožené tašky takéto riešenie ponúkajú. Ponuka je naozaj široká, takže vieme zaručiť, že si určite vyberiete. V prípade, že vám nevyhovuje cena kožených tašiek, môžete si prezrieť ponuku textilných a koženkových tašiek.

3. Má rád praktické darčeky

Aj keď sa to nezdá, veľa ľudí, či už žien alebo mužov, miluje praktické darčeky. A je škoda, že takisto veľa ľudí si tento fakt neuvedomuje a často kupuje darčeky, ktoré „trvajú“ alebo inak povedané, nedajú sa zjesť, vypiť alebo inak spotrebovať. Áno, čokoláda a víno je síce super darček pre praktických mužov, no dá sa vymyslieť aj niečo, čo bude trvať dlhšie ako pár minút a zároveň nestratí svoju praktickú podstatu. Uhádli ste, reč je o crossbody taškách. Vďaka kvalitnej a pevnej koži môže taška tešiť svojho budúceho majiteľa dokonca aj niekoľko rokov.

4. Jeho stará taška je už naozaj stará

Posledný náznak nie je ani tak náznak, ako skôr skúška vašich pozorovacích schopností. Vlastní už váš partner tašku na rameno? Všimnite si, v akom stave taška je a podľa toho budete vedieť, či kožená crossbody taška bude vhodným darčekom na najbližší sviatok. Ak darček nemá byť prekvapením, ale splneným želaním, môžete polovičke ponúknuť niektorý model z našej širokej ponuky. Napríklad koženú tašku menšej veľkosti so šikovným preklopom, väčšiu tašku, ktorá odnesie aj to nepotrebné alebo dokonca príručnú tašku etue s praktickým pevným ramienkom.