Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

4 výhody kožených batohov pre vysokoškolákov

Pokiaľ máte za sebou maturitu a chystáte sa prvýkrát vkročiť na pôdu vysokej školy, iste chápete, že ide o výraznú zmenu vo vašom živote. Vaše univerzitné putovanie už nevyžaduje batoh narvaný učebnicami a zošitmi. Väčšinou si vystačíte s notebookom, poznámkovým blokom a kartou do knižnice. To všetko sa zmestí do elegantných kožených batohov. Aké sú ich výhody?

kožené batohy do školy

Univerzálna elegancia

Ak hľadáte elegantnú a praktickú batožinu pre akademický rok, kožený batoh je tou pravou voľbou. Remeselne spracovaná koža so sebou nesie známku trvanlivosti a luxusu. S koženým batohom doplníte ním neformálny odev, ale nepôsobí ako päsť na oko ani k elegantným šatám, kostýmu či saku.

Dostatočne priestranný batoh

Pri výbere batohu na univerzitu nejde iba o módny vzhľad. Rôzne priehradky a organizátory umožňujú efektívne usporiadanie všetkých potrebných vecí. Od polstrovanej priehradky na notebook po zoraďovač na ceruzky. Zároveň ale tieto batohy nie sú prehnane veľké a nemotorné.

Kvalita s výdržou

Kožené batohy sú výsledkom precízneho remeselného spracovania. Kvalitná hovädzia koža je odolná voči opotrebovaniu, a pokiaľ jej venujete pravidelnú starostlivosť, vydrží vám dlhé roky. S pribúdajúcim vekom sa koža navyše premieňa a získava osobitú patinu, ktorá robí z každého kúska originál.

Pohodlie

Nosiť batoh každý deň by nemalo byť bolestivé. Ergonomický dizajn kožených batohov poskytuje optimálne pohodlie a podporu. Vďaka nastaviteľným ramienkam si nastavíte potrebnú dĺžku ľahko a rýchlo.

Kožený batoh je nielen módnym doplnkom, ale aj investíciou do remeselného kúsku, ktorý sa stane súčasťou vášho štýlu, a to nielen v univerzitných posluchárňach. Pozrite sa do našej ponuky kožených kabeliek a batohov a kúpte si praktický a nadčasový doplnok vášho šatníka.