Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Pánske peňaženky - trendy roku 2023

Prinášame pokračovanie článku o našich eshopových trendoch roku 2023. Spomenuli sme, že dámska móda je veľmi premenlivá a podlieha viacerým faktorom, no pánska móda, najmä ak hovoríme o kožených doplnkoch, sa mení oveľa pomalšie a neraz si zachováva prvky dlhé roky. Či už je to spôsobené tým, že muži nemajú radi zmeny alebo tým, že dokážu nosiť svoje kožené doplnky donekonečna, v každom prípade sú muži veľmi vďačnými zákazníkmi.

Pánske peňaženky - trendy roku 2023

TOP 3. Zapínanie, dôležitá súčasť

Dôvodov, prečo sa táto pánska peňaženka umiestnila na treťom mieste je mnoho. Jedným z nich je však určite fakt, že peňaženka predstavuje klasiku. Klasickú veľkosť, klasické zloženie a klasické pánske farby. Druhým zaručeným dôvodom je dôležitá súčasť – vonkajšie zapínanie. 

Peňaženka sa skladá z niekoľkých dôležitých oddelení. Oddelenie na peniaze ponúka až dve priehradky na bankovky, čo je častokrát pri výbere peňaženky kľúčové a, samozrejme, veľké vrecko na mince rozdelené na dve časti. Nemusíte sa báť, že v dokladovom oddelené budete mať málo miesta, pretože v peňaženke umiestnite až 10 kariet. S tak praktickým vybavením sa niet čo čudovať, že muži tento kožený doplnok natoľko zbožňujú, že ho pretlačili až na tretie miesto.

Pánske peňaženky - trendy roku 2023

TOP 2. Malá, kompaktná a super praktická

Kto by to bol povedal, že medzi prvé tri miesta sa umiestni aj niečo tak malé, možno trochu aj prehliadnuteľné, ako je takzvaná dolárovka? My nie, no predsa je tu. S hrdosťou táto mini náhrada klasickej peňaženky zaujala druhé miesto v našom rebríčku. A zaslúžene.

Dolárová peňaženka ponúka praktickú sponu na papierové peniaze. Úlohou peňaženky tohto typu je uschovať čo najviac papierových peňazí, ale keďže euro je mena, pri ktorej sa bez zopár drobných proste nezaobídeme, model ponúka aj priestor na mince. Rozhodujúcim faktorom, ktorý vystrelil dolárovku až na druhé miesto v obľúbenosti je niečo, v čom sa zhodneme aj my aj naši zákazníci – kvalitná, mäkká a na dotyk príjemná koža.

Pánske peňaženky - trendy roku 2023

TOP 1. Zaslúžená jednotka

Okrem toho, že tento model ponúkame aj v originálnej verzii s laserovým alebo vtlačeným obrázkom, nájdete peňaženku aj čistú. Model síce na trhu nie je príliš dlho, ale aj za ten čas stihol prejsť vývojom, ktorý sme prispôsobili požiadavkám zákazníkov.

Naša jednotka prvej polovice roku2023 ponúka oddelenie na karty a na peniaze. To, čo ju robí však výnimočnou sú do oblúka vyrezané priehradky na karty. Niekomu to môže prísť ako banalita, no práve tieto priehradky úplne menia dojem z peňaženky. Dovolíme si tvrdiť, že práve táto črta vystrelila peňaženku na prvú priečku obľúbenosti. 

Pánske peňaženky - trendy roku 2023