Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Posledný produkt

Rybárska dokladovka MERCUCIO natural vzor 81 šťuka plná 2 2911931

Dokladovka z pravej kože pre rybárov s rybárskym motívom.

Kód produktu: 2911931-81-01

Značka: Mercucio

Rozmery: 16 cm x 12 cm x 1,5 cm

Materiál: pravá koža (hovädzia)

Úprava: HUNTER

Farba: natural

 
20,00
bez DPH 16,67 €

posledný kus

Kúpiť
+

Všetky ceny sú uvedené s DPH.

Kvalitná kožená dokladovka väčšieho rozmeru s dvomi malými a dvomi väčšími priehradkami. Malé priehradky môžete využiť na bežné doklady, ako napríklad občiansky alebo vodičšký preukaz a väčšie priehradky sú zase prispôsobené rybárskym preukazom a povoleniam. V ponuke si môžete vybrať hneď medzi niekoľkými farebnými variáciami, napríklad tmavohnedou, svetlohnedou alebo čiernou. A dokonca, ak hľadáte nejaký osobnejší darček, môžete si vybrať z niekoľkých laserových rybárskych vzorov.

Členenie dokladovky:
- 2 priehľadné záložky na väčšie doklady
- 2 priehľadné záložky na menšie doklady

Rybárske vzory sú spolu s poľovníckymi jednoznačne najobľúbenejšími vo svojej kategórií. V ponuke sú peňaženky a obaly na doklady s laserovými alebo embosovanými dizajnami od výmyslu sveta. V ponuke sú rôzne druhy rýb, napríklad kapor, zubáč, sumec alebo pstruh, ako aj rôzne rybárske vzory, ako napríklad lesnica, rybár, rybačka, a mnoho ďalších. Všetky laserové vzory sú dorábané u nás v sklade laserovým vypaľovaním do kože peňaženky, zatiaľ čo embosované vzory sú vtláčane do kože pri výrobe peňaženky. Všetky laserové a embosované peňaženky sú vyrobené z hovädzej kože v úprave HUNTER.

Táto peňaženka je vyrobená z hovädzej kože v úprave hunter a je veľmi populárna u ľudí obľubujúcich rustikálny a prírodný štýl. Koža je spracovaná a farbená podobným spôsobom ako semiš, a teda zachováva si trochu drsný povrch. Jednou z typických vlastností pre peňaženky z kože hunter je to, že aktívnym používaním sa vďaka olejovému základu vytvorí patina, čo znamená, že peňaženka prirodzene stmavne. Samozrejmou súčasťou tohto typu kože je jej nedokonalý charakter, vďaka ktorému je každá jedna peňaženka odtieňovo unikátna, a teda je veľmi ťažké zachytiť jeden univerzálny odtieň alebo dokonca dokonalý povrch bez prirodzených „fľakov".

hnedá
 
skladom
14,00
bez DPH11,67 €
natural
 
posledný kus
20,00
bez DPH16,67 €
hnedá
 
skladom
28,00
bez DPH23,33 €
hnedá
 
skladom
42,00
bez DPH35,00 €